זה הזמן, לבנות מערכת יחסים יציבה עם הלקוחות שלכם, ולשמור אותם כלקוחות חוזרים! דרך המערכת אתם יכולים לעקוב אחר כל נתוני הלקוחות, במקום אחד ובקלות. להציג מידע חשוב על הלקוח. הערות, אירועים, חשבוניות, הזמנות, תשלומים, וכו. וכמו כן להוסיף פרטים אישיים, כמו ימי הולדת, יום נישואין ועוד. זה הזמן לחזק את הקשרים, ולשווק את העסק שלך ביעלות, בצורה אישית, ונכונה.חייב בדרך בה אתה בוחר. מתי, איפה, ואיך הלקוח שלך ישלם. באמצעות חשבונית וקבלה, מעוצבות אישית, חתומות דיגיטלית. שלח את החשבונית במייל או בסמס, לבחירתך.
על מנת שלעולם לא תחמיץ תאריך יעד. צור ונהל את רשימת הפרויקטים שלך, אירועים, הזמנות, לקוחות, לקוחות פוטנציאלים. קבע תזכורות, וסדרי עדיפויות. עבור לנהל את העסק שלך בצורה מאורגנתניהול יומן חכם. קבע פגישות דרך יומן המובייל. יומן המערכת יסתנכרן עם יומן המובייל, הלקוחות יקבלו תזכורות ואישורים על הפגישה. בזמן נסיעה ולקוח חדש מתקשר? אין בעיה! קבע פגישה דרך יומן המובייל, הכנס את שם הלקוח ואת מספר הטלפון שלו - והמערכת תקים לך איש קשר ולקוח חדש! והוא מיד יקבל סמס, עבור אישור הפגישה וכרטיס ביקור דיגיטלי
הנהלת חשבונות בכף ידך - שליטה על תזרים המזומנים בעסק, עדכון דרך הנייד או המחשב על כל ההוצאות בלחיצת כפתור, הפקת דוחות מע"מ , מקדמות מס הכנסה וכן דוח רווח והפסד, המפולחים לפי קטגוריותכרטיס ביקור דיגיטלי חכם. בעיצוב אישי. גם הוא חלק מהמערכת. וכן יישלח אוטומטית לכל לקוח איתו תקבע פגישה.
נהל את משימות העסק בצורה מאורגנת וחכמה, לפי פילוח של קבוצות לקוחות, סטטוס המשימה, תזכורות, וסימניות עבור המשימות
המשך להשתמש באפליקציות ומוצרים שאתה אוהב. BIZSENSE מסונכרנת לחלוטין עם האפליקציות המוכרות והאהובות, והופכת את החיים לקלים ומהנים. סנכרון עם יומן גוגל, עם יומן האייפון, עם אנשי הקשר בסלולארי, עם וויז, וכן.. גם עם פייסבוק.